(0) |
Функція Power
Упродовж декількох хвилин потужність одного поля нагрівання, цілком або частково, перекидається на сусіднє. Наприклад, від 1,5 до 2,0 кВт, від 2,2 до 3,6 кВт, від 3,6 до 5,0 кВт, що призводить до надшвидкого нагрівання.
Блокування кнопок
Щоб уникнути небажаної експлуатації, керування поверхнею можна заблокувати. Спокій для життя без хвилювань і безпечного, впевненого використання.
Система автоматичного вимикання Safety Guard
Якщо Ви після користування поверхнею не вимкнули одне або кілька нагрівальних полів, то після закінчення максимального часу увімкнення одного з них поля вимикаються автоматично.
Склокерамічна поверхня
Ударостійка склокераміка. Естетичне задоволення в поєднанні з більшою легкістю очищення.
Індикатор залишкового тепла
Вказує, коли поле нагрівання достатньо гаряче після використання. Ця індикація гасне, якщо температура опустилася нижче за 60 °C.
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 8.44 кг |
| Вага в упаковці | 10.44 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13х66х58 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 58.5 |
| Глибина, см | 53.5 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Оснащення | Автовимкнення Дисплей Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5x56x49.3 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня ліва: діаметром 21 см, потужністю 2.2 кВт (Power 3.6 кВт) Передня права: діаметром 18 см, потужністю 2.2 кВт Задня ліва: діаметром 21 см, потужністю 2.2 кВт (Power 3.6 кВт) Задня права: діаметром 18 см, потужністю 2.2 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Дизайнерська колекція | Empire |
| Оформлення крайки | Окантування переднього й заднього краю |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 5.8х58x53.5 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 6500 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.