Легко, швидко і безпечно — Індукція
Індукційна технологія означає, що тепло постачається швидко і точно у правильне місце, а навколишня зона залишається прохолодною та безпечною. Вона також миттєво реагує на зміну температури. А гладенька поверхня легко очищується.
Контроль одним дотиком
З сенсорними елементами управління індукційної панелі не потрібно встановлювати налаштування навмання. Торкніться сенсорної скляної поверхні і легко збільшуйте або зменшуйте температуру. А завдяки відсутності кнопок та ручок, що виступають, її легко чистити.
PowerBoost: потужний нагрів в одну мить
Запуск функції PowerBoost забезпечить миттєвий викид тепла під час приготування. Це вкрай корисно, якщо страви треба скоріше поставити на стіл. Вода буде закипати швидше ніж будь-коли, а сковороди будуть готові до смаження на великому вогні в потрібний момент.
Легко відслідковуйте час кожного кроку вашого рецепту
Регульований таймер допомагає легко слідкувати за процесом готування. Таймер можна встановити на період до однієї години, і він точно нагадає вам про час готування. Він вимикає обрану зону готування після завершення встановленого часу, а також може працювати, коли ви не користуєтеся варильною поверхнею.
Блокування налаштувань готування
Функція блокування нашої варильної панелі означає, що ваші налаштування готування залишаться без змін, навіть при випадковому торканні варильної панелі будь-ким — навіть дітьми. Вона також дозволяє прибрати воду, що википіла чи інші забруднення, не впливаючи на процес готування.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5.4 кг |
| Вага в упаковці | 6.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.8 x 38.8 x 60 см |
| Функції | Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Звуковий сигнал Розпізнавання посуду Турборежим (Booster) |
| Ширина, см | 29 |
| Глибина, см | 52 |
| Можливість під'єднання до мережі | 240 В |
| Оснащення | Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.1 х 27 х 49 см |
| Рік випуску | 2023 |
| Діаметр і потужність конфорок | Передня: діаметром 210 мм, потужністю 2300/3600 Вт Задня: діаметром 145 мм, потужністю 1400/2500 Вт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Domino |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Висота, см | 6 х 29 х 52 |
| Максимальна потужність під'єднання, Вт | 3650 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.