(0) |
| Гарантия | 24 місяці |
| Вага | 12,75 кг |
| Вага в упаковці | 14,14 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14,5 х 85 х 67,5 см |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 240 В |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6,2 х 74.0 х 49.0 см |
| Діаметр і потужність конфорок | 2 об'єднані зони нагріву × 200 × 400 мм - 1,8 (2,3 - функція Power) кВт, кожне з полів, що становлять зону × 200 × 200 мм - 1,8 (3,0 - функція Power) кВт 1 × Ø 28,0 см – 2,0 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Вид поверхні | Класична |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.