(0) |
Техніку для дому та кухні ТМ PRIME Technics збирають на найкращих заводах Китаю, Туреччини та України, які мають багаторічний досвід виробництва побутової електроніки, спрямовані на розвиток модернізації, використання сучасних технологій виробництва і можуть швидко реагувати на зміну переваг споживачів.
Вся продукція ретельно інспектується та проходить перевірку якості на кожному етапі виробництва. Згодом, незалежною інспекцією проводиться повний контроль якості всієї партії товарів.
| Комплектация | Холодильник Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 201 х 59.5 х 63.5 см |
| Вага | 63 кг |
| Вага в упаковці | 71 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Загальний об'єм холодильника | 330 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 247 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 83 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 231 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 4 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 9 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 206.4 х 65.7 х 68.8 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.