(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 53 x 40 x 43 см |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 14 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 34 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Корисний об'єм холодильної камери | 34 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип керування | Механічне |
| Розташування морозильної камери | Без морозильної камери |
| Річні витрати електроенергії | 78 кВт*рік |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Метал, 2 шт |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 60 x 45 x 48 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.