(0) |
Електронне управління Інтелектуальна система
Повний контроль над електронними системами пристрою для повністю автоматичного охолодження і заморожування і оптимізації його функцій. Прилад оснащень електронним годинником. Широкий діапазон регулювання температури від -23 ºC до + 6 ºC, що дозволяє гнучко і точно налаштовувати максимальний обсяг зберігання продуктів. Інтелектуальна система також слугуватиме для окремого управління робочими функціями холодильної та морозильної камер.
Відсутність заморозки
Пристрій розморожується автоматично, зводячи до мінімуму обслуговування холодильника. Рециркуляція повітря забезпечує рівномірний розподіл температури у всіх камерах, точний контроль температури камер, швидке охолодження і замороження. Така система забезпечує більш швидке відновлення температури в камері після завантаження великої кількості продуктів або після багаторазового відкриття дверей (позитивно позначається на якості охолодження, збереження продуктів і економії енергії).
Інверторний двигун
Сприяє зниженому енергоспоживанню і значно нижчому рівню шуму, більш довгому терміну служби компресора. Забезпечує точний контроль температури і зберігає свіжість продуктів. Датчики температури разом з мікропроцесорною технологією оптимізують роботу двигуна для максимальної ефективності охолодження і замороження.
Світлодіодне освітлення
Забезпечує приємне внутрішнє освітлення всієї холодильної камери.
Диспенсер для води
Спеціальний пристрій з ергономічним диспенсером для води, що дозволяє швидко і легко отримати прохолодну воду.
Vitamin PLUS
На тривале зберігання овочів і фруктів. Верхній сухий бокс з системою освітлення DayLight. Система DayLight зберігає їжу свіжою протягом тривалого часу і забезпечує здорове і збалансоване харчування.
Garden Box
Відділення задля фруктів або овочів зі збереженням належного вмісту вологи. Ізольований відсік з вентиляцією і контролем вологості допомагає зберегти вологу і поживні речовини в їжі.
Freeze Box
Прозорі пластикові ящики з морозостійкого пластику. Це високоефективна спеціальна камера холодильника, розроблена для найкращого зберігання риби, м'яса, курки, сиру. Це дозволяє в три рази довше зберігати смакові і поживні властивості в порівнянні з традиційними умовами зберігання продуктів.
Super Frost
Функція Super Frost забезпечує швидке заморожування продуктів, що зберігаються. Морозильник переходить в нормальний режим роботи через 24-48 годин.
IceMaker
Спеціальний пристрій, що забезпечує швидкий і легкий доступ до кубиків льоду.
Звукові сигнали
Звуковий сигнал –відкриті двері: коли двері залишаються відчиненими довше 90 секунд лунає звуковий сигнал, що нагадує про те, що двері повинні бути закриті. Звуковий сигнал відключається після закриття дверей.
Side-By-SideХолодильник c морозильна камера Side-by-Side має світлодіодне освітлення в обох камерах. Дверні полиці розміщені в обох дверцятах холодильної камери для комфортного зберігання різних продуктів
| Гарантия | 24 місяці |
| Габарити (ВхШхГ) | 183,0 × 83,6 × 70,6 см |
| Вага | 94 кг |
| Вага в упаковці | 103.00000000 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Дисплей | Є |
| Ручки | Барні вертикальні |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 304 кВтг / рік кВт*рік |
| Холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Контейнер для овочів | є шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | Ящики-2, полиці-5, Супер крижаний ящик - 1 шт |
| Потужність заморожування | до 10 кг на добу кг/24 год |
| Лінія дизайну (серія) | Empire |
| Льодогенератор | З ручним наповненням |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.