(0) |
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 x 54 x 54 см |
| Вага | 53 кг |
| Вага в упаковці | 58 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | LED-індикація |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 257 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Корисний об'єм холодильної камери | 179 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 217 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-T (від +16 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Удароміцне скло, 4 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | Підвісна У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 3 кг/24 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 188 x 59 x 56 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177-179 х 57 х 56 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.