(0) |
Холодильник MPM 87-CZ-15/Е з верхньою морозильною камерою – стильна модель, яка чудово впишеться у будь-який кухонний інтер'єр. Завдяки невеликим розмірам: висоті 85 см і ширині 48 см він ідеально впишеться в невеликий інтер'єр. Колір корпусу чорний, завдяки чому інтер'єр виглядатиме елегантно.
Возможность монтажа двери с правой и левой стороны. Вместимость холодильника: 2.4 кг/24 ч , температура холодильника: -18°C. В случае нехватки электроэнергии холодильник + верхняя морозильная камера охлаждают продукты до 7 часов (температура от -18°C до -9°C). Модель MPM-87-CZ-15 имеет в охлаждающем отделении 2 стеклянные полки, благодаря которым вы сможете хранить еще больше продуктов. Дополнительно в комплект входит овощной контейнер для обеспечения порядка в холодильнике. В эту модель также входит контейнер для яиц.
Незважаючи на свої невеликі розміри, холодильник MPM-87-CZ-15 є дуже містким і має достатньо місця для зберігання продуктів різного об'єму. Холодильник MPM-87-CZ-15 із верхньою морозильною камерою має загальний об'єм 87 літрів при вазі 24 кг нетто/26 кг брутто. Крім того, холодильник MPM-87-CZ-15 з верхньою морозильною камерою тихий (рівень шуму LWA = 40 дБ) та економічний (річне споживання електроенергії 207 кВтг/рік). Насолоджуйтесь використанням на найвищому рівні. Відкрийте для себе простір та функціональність із холодильником MPM-87-CZ-15.
Холодильник MPM-87-CZ-15- це пристрій, який дає більше, ніж можна собі уявити на перший погляд. Хоча компактний розмір холодильника ідеально підходить для невеликих приміщень, це не означає, що вам доведеться йти на компроміс з кількістю місця, яке у вас є для зберігання продуктів. Навпаки, холодильник MPM-87-CZ-15 пропонує рішення, які зроблять керування вашим кухонним світом набагато простіше. Почнемо з продуманої полки концепції. На відміну від звичайних полиць, MPM-87-CZ-15 скляні, а це означає, що їх не тільки легко мити, але і набагато гігієнічніше. Кожна полиця також довговічна, що означає, що на ній можна безпечно зберігати важчі предмети, не побоюючись ушкодження. При цьому місце для зберігання не закінчується полицями. Спеціальний контейнер для овочів ідеально підходить для зберігання всіх свіжих продуктів. Такий контейнер допомагає зберегти овочі та фрукти в ідеальному стані, оберігаючи їх від пересихання та псування. Холодильник MPM-87-CZ-15 пропонує не тільки продуманий простір для зберігання, але й ефективну ефективність. Компресор, який є серцем пристрою, забезпечує оптимальну температуру зберігання різних видів продуктів. Цей холодильник також виключно тих у роботі, що робить його чудовим вибором для людей, які цінують тишу та спокій у своєму будинку. Чорний колір цієї моделі надзвичайно стильний та сучасний. Завдяки цьому холодильник MPM-87-CZ-15 чудово вписується в різні стилі інтер'єру: від мінімалістичного до традиційнішого. Комфорт на кінчиках ваших пальців Холодильник MPM-87-CZ-15 пропонує не тільки продуманий простір для зберігання, але й ефективну ефективність. Компресор, який є серцем пристрою, забезпечує оптимальну температуру зберігання різних видів продуктів. Цей холодильник також виключно тих у роботі, що робить його чудовим вибором для людей, які цінують тишу та спокій у своєму будинку. Чорний колір цієї моделі надзвичайно стильний та сучасний. Завдяки цьому холодильник MPM-87-CZ-15 чудово вписується в різні стилі інтер'єру: від мінімалістичного до традиційнішого. Комфорт на кінчиках ваших пальців Холодильник MPM-87-CZ-15 пропонує не тільки продуманий простір для зберігання, але й ефективну ефективність. Компресор, який є серцем пристрою, забезпечує оптимальну температуру зберігання різних видів продуктів. Цей холодильник також виключно тих у роботі, що робить його чудовим вибором для людей, які цінують тишу та спокій у своєму будинку. Чорний колір цієї моделі надзвичайно стильний та сучасний. Завдяки цьому холодильник MPM-87-CZ-15 чудово вписується в різні стилі інтер'єру: від мінімалістичного до традиційнішого. Комфорт на кінчиках ваших пальців Цей холодильник також виключно тих у роботі, що робить його чудовим вибором для людей, які цінують тишу та спокій у своєму будинку. Чорний колір цієї моделі надзвичайно стильний та сучасний. Завдяки цьому холодильник MPM-87-CZ-15 чудово вписується в різні стилі інтер'єру: від мінімалістичного до традиційнішого. Комфорт на кінчиках ваших пальців Цей холодильник також виключно тих у роботі, що робить його чудовим вибором для людей, які цінують тишу та спокій у своєму будинку. Чорний колір цієї моделі надзвичайно стильний та сучасний. Завдяки цьому холодильник MPM-87-CZ-15 чудово вписується в різні стилі інтер'єру: від мінімалістичного до традиційнішого. Комфорт на кінчиках ваших пальців
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 48 x 51 см |
| Вага | 24.02 кг |
| Вага в упаковці | 25.65 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 87 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Корисний об'єм холодильної камери | 61 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 24 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Річні витрати електроенергії | 207 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 2 шт |
| Дверні кошики | 2 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 1 шт |
| Потужність заморожування | 2.4 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 7 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 87 x 50 x 53 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.