(0) |
| Бренд | HISENSE |
| Гарантия | 24 місяці |
| Габарити (ВхШхГ) | 186 х 59,5 х 59 см см |
| Вага | 62кг кг |
| Вага в упаковці | 68кг кг |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Загальний об'єм холодильника | 304 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 207л л |
| Корисний об'єм морозильної камери | 97л л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 243 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C) SN (від +10 до +32 C) ST (від +18 до + 38 С) T (від +18 до +43С) |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | 4 |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Потужність заморожування | 6 кг/24 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 64,5 х 193,5 х 62,8см см |
| Додаткові характеристики | є |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.