(0) |
У нинішній час дуже важко уявити кухню без холодильника, оскільки саме він є головним і важливим побутовим приладом у будинку. Без нього немає можливості належного зберігання продуктів і приготованої їжі. Холодильник Interline IBC 250 стане вашим вірним помічником на кухні та стане справжньою її прикрасою, чудово вбудувавшись в інтер'єр, забезпечить свіжість і надійне зберігання всіх харчових продуктів. Класична конструкція, лаконічний дизайн, згладжені кути корпусу та приховані ручки зроблять цей холодильник справжньою "родзинкою" кухні.
Характеристики моделі
Двокамерний холодильник Interline IBC 250 має нижнє розташування морозильної камери, крапельну систему розморожування й електронне керування. Загальний об'єм холодильника становить 250 л, з яких 185 л припадає на холодильну камеру і 65 — на морозильну. Морозильна камера обладнана трьома ящиками, один із яких більшого розміру для заморожування об'ємних продуктів. Холодильник досить економний у плані споживання електроенергії — клас А+, і низькошумний — рівень шуму 42 дБ. Ця модель вирізняється якістю, надійністю й доступністю.
| Комплектация | Холодильник Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.2 х 54 х 54 см |
| Вага | 54 кг |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 250 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 185 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Корисний об'єм морозильної камери | 65 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 262 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Гартоване скло/4 шт. |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 3.5 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 24 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 200 х 65 х 65 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177-177.7 х 56 х 55 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.