(0) |
RF212EPW4 - це сучасний комбінований холодильник, який відрізняється своїм компактним розміром і ефективністю. Він має верхню морозильну камеру і великий об’єм холодильної камери для зберігання продуктів. Завдяки енергетичному класу А+, він допоможе вам заощадити на рахунках за електроенергію. RF212EPW4 - це не просто холодильник, це втілення комфорту і стилю в вашому домі.
Тип інсталяції: Соло
Розміри (шхвхг): 47,5 × 117 × 48,7 см
Матеріал дверцят: Лакований
Колір: Білий
Колір: Білий
Відчинення дверцят: Вправо
Ніжки, що регулюються за висотою: 2
Кількість зірочок: ****
1 компресор
Механічне управління
Загальний об'єм: 124 л
Об'єм холодильної камери: 96 л
Об'єм морозильної камери: 28 л
Маса заморожування: 2 кг/24 год.
Збереження температури при знеструмленні: 9 год.
3 скляні полиці
Дверна полиця для пляшок: 1 полиця без тримача
Дверні полиці: 1 дверні полиці
Ящик для овочів: 1 ящик для овочів
1 лоток для яєць (6×)
1 скляна полиця
1 контейнер для льоду
Рівень шуму: 36 дБ(А)
Прихований конденсатор: Так
Розміри (шхвхг): 47,5 × 117 × 48,7 см
Розмір упакованого приладу (шхвхг): 49,5 × 122 × 51,5 см
Вага нетто: 28 кг
Вага брутто: 31 кг
24 місяці
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 117x47,5x48,7 см |
| Вага | 28 кг |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 124 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 96 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 28 л |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 3 шт |
| Дверні кошики | 2 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Потужність заморожування | 2 кг/24 год кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 9 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 122x49,5x51,5 см |
| Додаткові характеристики | Холодильник Інструкція Гарантійний талон Лоток для льоду Лоток для яєць |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.