(0) |
| Бренд | SAMSUNG |
| Комплектация | Холодильник Інструкція Гарантія |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 20 років гарантії на інверторний компресор |
| Габарити (ВхШхГ) | 203 х 75.9 х 71.1 см |
| Вага | 94 кг |
| Вага в упаковці | 97.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | LED-індикація |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 554 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 492 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 122 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 282 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600A |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло / 4 шт |
| Дверні кошики | 5 шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 8 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 12 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 211.6 х 77.5 х 74.5 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Фірмові технології | Space Max |
| Країна-виробник товару | Таїланд |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.