(0) |
Розумно заощаджуйте енергію
Режим SmartThings AI Energy - до 10%
Зменшуйте споживання електроенергії до 10%* за допомогою режиму AI Energy**. Якщо ваш середній рахунок за електрику перевищує встановлену вами норму, цей режим допоможе вам заощадити***. Режим AI Energy оптимізує швидкість компресора та цикл розморожування залежно від способу використання та навколишнього середовища.
Більше простору всередині
Технологія SpaceMax
Зберігайте більше продуктів у великому холодильнику об'ємом 385 літрів* з глибиною 600 мм. Унікальна технологія SpaceMax використовує спеціальну високоуретанову ізоляцію, яка дає змогу зробити стінки набагато тоншими, не погіршуючи водночас енергоефективності. Таким чином, всередині стає більше простору.
SmartThings вдома
SmartThings Energy
Керуйте споживанням енергії, щоб скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу і заощадити гроші. SmartThings Energy* дає поради щодо енергоефективності. Він також відстежує енергоспоживання приладів** у режимі реального часу та порівнює його з попереднім місяцем.
SmartThings Home Care
Розумне обслуговування. Легкий догляд.
Організовуйте, готуйте та купуйте їжу ефективніше. SmartThings Food* дає змогу створювати список продуктів у вашому холодильнику та керувати термінами їх придатності, щоб ви могли перевірити, що у вас є. Він також рекомендує персоналізовані рецепти на основі ваших уподобань.
Рівномірно охолоджує від кута до кута
Всебічне охолодження
Гарантує, що вся ваша їжа належним чином охолоджена. Система всебічного охолодження рівномірно охолоджує кожне відділення від кута до кута. Вона постійно перевіряє температуру і забезпечує циркуляцію холодного повітря через оптимально розташовані вентиляційні отвори.
Довговічна свіжість продуктів без утворення льоду
Система No Frost з автоматичним розморожуванням
Не витрачайте час та енергію на розморожування холодильника. Технологія No Frost покращує циркуляцію повітря для підтримання постійної температури, що запобігає утворенню льоду. Завдяки їй необхідна температура досягається набагато швидше, і система охолодження працює з меншим навантаженням.
Ідеальне зберігання свіжості м'яса та риби
Optimal Fresh +
Optimal Fresh + - це окремий відсік для зберігання, який ідеально підходить для зберігання м'яса та риби. Температура там нижча, ніж у холодильнику, щоб вони залишалися свіжими та зберігали свій смак.
Оптимальна вологість для тривалої свіжості
Контроль вологості Humidity Fresh +
Збережіть оригінальну текстуру продуктів, смак і запах протягом більш тривалого періоду. Ящик із контролем вологості вмикається простим поворотом ручки. Усередині створюються ідеальні умови для зберігання фруктів і овочів, тож вони залишаються свіжими та соковитими.
Швидке охолодження та заморожування за потребою
Power Cool + Power Freeze
Насолоджуйтеся швидким охолодженням. Одним натисканням кнопки Power Cool інтенсивно вдуває холодне повітря в холодильник, щоб швидко охолодити ваші продукти або улюблені напої. Power Freeze забезпечує швидке подавання холодного повітря в морозильну камеру.
Чистота, надійність і захист
Легке очищення
Очистити задню стінку вашого холодильника набагато простіше. Захисний короб захищає кабелі та легко очищається, тож можна не переживати за комплектуючі холодильника.
Відкриваються на 90° навіть біля стіни
Зручне відкриття дверей
Розмістіть холодильник у зручному для вас місці, не звертаючи уваги на стіни. Конструкція реверсивних дверей дає змогу відчиняти їх на 90°, не зачіпаючи жодної стіни*. Таким чином, ви можете розмістити холодильник у найзручнішому місці, а дверцята повністю відкриватимуться до рівня бічної стіни.
| Комплектация | Холодильник Інструкція Гарантія |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 20 років гарантії на інверторний компресор |
| Габарити (ВхШхГ) | 203 x 59.5 x 65.8 см |
| Вага | 70 кг |
| Вага в упаковці | 73 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 400 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 273 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 112 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 320 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600A |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/4 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 12 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 18 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 210.8 x 63.7 x 74 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Фірмові технології | Space Max |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.