(0) |
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 186 x 64 x 68 см |
| Вага | 70 кг |
| Вага в упаковці | 76 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип холодильника | Багатодверний |
| Дисплей | Є |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 345 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Корисний об'єм холодильної камери | 191 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 129 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 250 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло / 4 шт |
| Дверні кошики | 6 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Потужність заморожування | 10 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 9 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 193 x 71 x 72 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.