(0) |
Унікальний стиль і функціональність в одному пристрої
Відкрийте для себе незвичайну елегантність кухні з холодильником MPM-375-FR-53. Цей чорний холодильник, натхненний ретро-стилем і прикрашений срібними аксесуарами, - це не просто побутовий прилад, це справжній витвір мистецтва. Акуратні пропорції, класичний дизайн і сучасна функціональність, яка захоплює. Надайте своїй кухні унікального шарму завдяки холодильнику MPM-375-FR-53.
Ніякого інею та льоду
Завдяки технології No Frost у вашому холодильнику не буде набридливого інею! Охолодження здійснюється шляхом подачі в пристрій сухого повітря, його охолодження і циркуляції - без вологи, що виводиться назовні. Завдяки цьому вам не доведеться розморожувати холодильник і морозилку вручну, а заощаджений час ви зможете використовувати для себе та своїх близьких.
Унікальний дизайн
Відкрийте для себе незвичайну чарівність ретро-стилю з холодильником MPM-375-FR-53. На перший погляд він вражає своєю надзвичайною елегантністю і ретельністю виготовлення. Чорний колір з ніжними срібними акцентами надає їй характер, який ідеально підходить для різних кухонних інтер'єрів - від класичних до сучасних. Більш того, холодильник MPM-375-FR-53 не тільки вражає своїм зовнішнім виглядом, але і відрізняється зручністю використання. Ергономічна ручка з елегантним сріблястим оздобленням додає стилю та перетворює повсякденне використання пристрою на суцільне задоволення.
Функціональне обладнання
Багато оснащений і просторий салон дасть змогу легко знайти відповідне і доступне місце для кожного продукту. Всередині ви знайдете 4 скляні полиці, камеру свіжості, 4 дверні балкони, а також практичну полицю для пляшок і контейнер для яєць. Морозильна камера має 3 прозорі та зручні відділення, включно з контейнером для кубиків льоду. Таке функціональне оснащення і велика місткість пристрою на рівні 375 л брутто дадуть змогу зручно зберігати великі запаси, зокрема продукцію нестандартних розмірів.
Електронне управління
Відкрийте для себе зручність регулювання, яке тепер у вас під рукою. Електронний терморегулятор не тільки забезпечує точний контроль над температурою всередині холодильника, а й дає змогу налаштувати її під індивідуальні потреби на даний момент. Бажаєте охолодити більшу кількість свіжих продуктів? Легко і швидко - знизьте температуру. Додатково пристрій має практичну функцію суперзаморозки, яка вкрай корисна, коли необхідно заморозити велику кількість нових продуктів. Тепер зберігання продуктів харчування стає ще більш персоналізованим та ефективним.
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 195 x 60 x 70 см |
| Вага | 66 кг |
| Вага в упаковці | 72 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 375 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Корисний об'єм холодильної камери | 225 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 90 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 240 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 4 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 5 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 9.5 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 198 x 64 x 74 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.