(0) |
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84 x 60 x 54 см |
| Вага | 30 кг |
| Вага в упаковці | 32 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Дисплей | LED-індикація |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 121 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Корисний об'єм холодильної камери | 104 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Корисний об'єм морозильної камери | 17 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Річні витрати електроенергії | 148 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 2 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 1 шт |
| Потужність заморожування | 2 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 9 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 89 x 63 x 57 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82-89 х 59.5 х 55 см см |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.