(0) |
Ваш надежный помощник на кухне - это двухкамерный холодильник Grunhelm BRH-N195D68BG. Все детали и внутреннее пространство этого устройства изготовлены из материалов, которые абсолютно безопасны для здоровья человека и окружающей среды. Холодильное отделение Grunhelm BRH-N195D68BG обладает объемом 243 литра, предоставляя возможность регулировать высоту полок в соответствии с вашими потребностями. Объем морозильной камеры составляет 83 литра.
Энергетический класс А+ гарантирует, что Grunhelm BRH-N195D68BG работает эффективно, потребляя минимальное количество энергии. Это особенно важно для тех, кто заботится об энергосбережении. Система NoFrost позволяет забыть о необходимости размораживать холодильник. Grunhelm BRH-N195D68BG защищен от обледенения, благодаря чему вам не придется размораживать его вручную.
| Комплектация | Холодильник, Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 201 x 60 x 60.5 см см |
| Вага | 65 кг кг |
| Вага в упаковці | 69 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 326 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 243 л л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 83 л л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 289 кВт-год кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a/0.049 кг |
| Рівень шуму | 40 дБ дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | скло/3 |
| Дверні кошики | 3 шт шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт шт |
| Потужність заморожування | 3.8 кг/24 год кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 13.5 год год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 209 x 65 x 63.5 см см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.