(0) |
LED-освітлення: всі продукти в холодильнику мають вигідне освітлення.
LED-освітлення в холодильній камері не тільки представить продукти в іншому світлі, але й знизить енергоспоживання.
FreshSense: клімат контроль Вашого холодильника.
Постійна температура в камері холодильника — вирішальний чинник у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють і підтримують температуру в холодильному і морозильному відділеннях.
Захист заморожених продуктів від розморожування.
Додавання нових продуктів до морозильної камери підвищує внутрішню температуру, що може призвести до розморожування й втрати аромату заморожених інгредієнтів. Функція SuperFreezing забезпечує швидке заморожування нових продуктів і запобігає розморожуванню іншого наповнення всередині морозильної камери. Прилади з функцією автоматичного заморожування повертаються до нормальної роботи після досягнення необхідної температури, щоб не витрачати зайвої енергії. Отже, заморожені продукти зберігають смак, навіть коли додається новий продукт.
Не дає змоги теплому повітрю потрапити всередину!
Відчинення холодильника дає змогу потрапляти всередину теплому повітрю, яке може стати причиною псування продуктів. Активація функції SuperCool швидко знижує температуру в холодильнику, щоб ізолювати продукти всередині. Він також гарантує, що нові продукти будуть охолоджені швидше. Температура знижується, натисканням кнопки (мінімум на 2 °C). Щоб уникнути зайвого споживання енергії, функція автоматично вимикається приблизно за 6:00. Функція SuperCool зберігає Ваші продукти свіжими через раціональне передбачення.
Свіжий із голови до п'ят.
Розміщення продуктів всередині холодильника може виявитися непростим завданням: в деяких відділеннях вони залишаються свіжими, в інших — висихають. Система вентилювання MultiAirflow прискорює циркуляцію повітря по всьому пристрою й підтримує рівні температури та вологості зверху вниз. Отже, коливання температур мінімізуються, а під час охолодження зменшується — це допомагає Вашим продуктам залишатися свіжими та зберігати свій смак.
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 203 х 60 х 66 см |
| Вага | 83 кг |
| Вага в упаковці | 84 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | KGN |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Загальний об'єм холодильника | 400 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 279 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 87 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 273 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R 600a |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Гартоване скло, 5 |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 14 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 209 х 66 х 76 см |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.