(0) |
Технологія, яка зменшує обмерзання
Через намерзання льоду продукти в холодильнику злипаються, а пристрій споживає більше електроенергії. Спеціальна система випаровування MinFrost® мінімізує обмерзання всередині холодильника. Це означає, що заморожені продукти зберігатимуться довше, споживатиметься електроенергії менше, а розморожувати холодильник знадобиться рідше.
| Комплектация | Холодильник Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 146.5 х 54 х 57.4 см |
| Вага | 44 кг |
| Вага в упаковці | 48 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Серия | RDSA |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Цвет | Нержавіюча сталь |
| Загальний об'єм холодильника | 223 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 177 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 46 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Річні витрати електроенергії | 226 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Гартоване скло, 4 шт. |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 1 шт |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 152.4 х 57.5 х 60 см |
| Лінія дизайну (серія) | MinFrost |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Країна виробник | Румунія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.