(0) |
Постійна температура: функція superCooling
Ви можете використовувати функцію швидкого охолодження superCooling для швидкого зниження температури в холодильній камері до +2 °C. Це запобігає нагріванню вже охолоджених продуктів і швидкому охолодженню щойно завантажених.
Система multiAirflow: рівномірне охолодження продуктів у всій холодильній камері
Багатопотокова система охолодження multiAirflow забезпечує рівномірний розподіл повітря по всій холодильній камері, у такий спосіб гарантуючи підтримку оптимального рівня температури. Завдяки цьому продукти, які ви недавно поклали в холодильник, швидше охолоджуються, а тому довше залишаються свіжими.
Поличка easyLift для раціонального використання внутрішнього простору холодильної камери
Рухома поличка easyLift ідеально підійде для зберігання як невисокої банки із соусом, так і для дволітрової пляшки, адже може регулюватися за висотою на 21 см навіть у завантаженому стані. До того ж її легко діставати та зручно завантажувати.
Технологія noFrost: не витрачайте дорогоцінний час на розморожування
Технологія noFrost передбачає видалення вологості з повітря всередині холодильника за допомогою спеціальної системи циркуляції. Таке технологічне рішення запобігає утворенню льоду на внутрішніх стінках камери та паморозі на продуктах — отже, продукти зберігаються в ідеальних умовах, а Ви економите свій час і зусилля.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 203 x 60 x 66 см |
| Вага | 71.89 кг |
| Вага в упаковці | 79.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 279 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 87 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 273 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 5 шт. |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 16 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 208.3 x 65.7 x 76.4 см |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.