(0) |
Продумана конструкція
В холодильному відсіку є три основні полички та три полички на дверях, а також фреш-зона для зберігання делікатних продуктів, овочів і фруктів. Внутрішнього простору вистачить для достатньої кількості свіжих продуктів, баночок, напоїв та заморозки. У морозильній камері, розміщеній зверху, встановлена полиця-решітка, що розділяє камеру навпіл.
| Комплектация | Двокамерний холодильник Інструкція Лоток для яєць |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 143 х 55 х 55 см |
| Вага | 38.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 164 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 40 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Річні витрати електроенергії | 217 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600A |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 3 шт. |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Потужність заморожування | 2 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 15 год |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.