(0) |
Група компаній Midea Electric Appliances Co. є динамічно розвивається консорціумом підприємств з виробництва та продажу побутової техніки (насамперед кліматичної техніки), комплектуючих до неї (компресорів, вентиляторів, двигунів) останні 22 роки.
Компанія Midea була заснована в 1968 році на базі майстерні пластикових пробок, яка надалі перетворилася на завод з випуску вентиляторів, а з початку економічного прориву КНР на початку 90-х років ХХ століття змогла увійти на ринок виробництва кондиціонерів та досягти позиції лідера щодо впровадження нових інноваційних технологій як власної розробки, так і в кооперації з найбільшими світовими виробниками.
Основним у бізнесі компанії є виробництво побутових, комерційних та промислових систем кондиціювання (за підсумками 2005 – 2006 років – лідер у Китаї), але і не тільки це, – так, з 2003 року організовано виробництво мікрохвильових печей (№2 у Китаї), холодильників, пральних машин, вентиляторів (№ 1 у Китаї), іншої побутової техніки.
| Комплектация | Двухкамерный холодильник Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на компресор |
| Габарити (ВхШхГ) | 143 х 55 х 55 см |
| Вага | 38.5 кг |
| Вага в упаковці | 44 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 210 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 168 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 42 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Річні витрати електроенергії | 219 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекляные полки с металической рамкой, 3 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | Підвісна У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Потужність заморожування | 2 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 15 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 144 х 58.5 х 58.5 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.