(1) |
Технологія двоконтурного охолодження NeoFrost
Дві окремі системи охолодження без перенесення запахів
Дуже важко уникнути змішування запахів їжі, коли ви зберігаєте рибу в морозильній камері та торт з кремом в холодильнику. Дві окремі системи з технологією двоконтурного охолодження NeoFrost для кожного відділення забезпечують ідеальний потік повітря та оптимальну температуру у морозильній камері та в холодильнику. Завдяки цьому їжа залишається свіжою довше, не обмерзає та не вбирає сторонні запахи.
SmoothFit
Дверцята зі зручним механізмом відкривання на 90 градусів
Деякі кухні сплановані так, що на них немає вільного місця або побутова техніка розташована у незручних місцях. Дверцята SmoothFit не виступають за межі бічної панелі, коли відкриті на 90 градусів, завдяки чому холодильник можна легко поставити в кутку або біля стіни, не жертвуючи зручністю. Контейнери для фруктів та овочів при цьому висуваються повністю.
| Комплектация | Холодильник Гарантийный талон Инструкция |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.2 х 59.5 х 67 см |
| Вага | 72.5 кг |
| Вага в упаковці | 74.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 348 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 215 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 109 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 270 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Закаленное стекло, 4 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | Підвісна У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 6 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 33 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 189.2 х 64 х 76.5 см |
| Країна виробник | Румунія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.