(0) |
Total No Frost
Система Total No Frost ефективно запобігає утворенню льоду в морозильній камері, тому продукти не змерзають разом, і вам не потрібно розморожувати морозильну камеру.
Pure Wind
Технологія Pure Wind захищає ваші продукти, миттєво відновлюючи температуру в морозильній камері щоразу, коли ви відкриваєте дверцята, тому ви можете довше насолоджуватися свіжими продуктами.
| Комплектация | Холодильник Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 193.5 x 54 x 54.5 см |
| Вага | 58 кг |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Загальний об'єм холодильника | 280 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 212 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Корисний об'єм морозильної камери | 68 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 280 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло, 3 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 12 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 200 x 58 x 60.8 см |
| Лінія дизайну (серія) | INC |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 194-195 х 56-57 х 55 см |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.