(0) |
| Бренд | Bosch |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 176x60x66 см |
| Вага | 61 кг |
| Вага в упаковці | 67 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | KGN |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 306 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 192 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 87 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 290 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R 600a |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 3 шт. |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 11 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 19 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 182x65x76 см |
| Лінія дизайну (серія) | Serie 2 |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.