(0) |
Освітлення
У цьому холодильнику VESTFROST використовують приємне для очей освітлення. Крім того, оригінальний дизайн ламп дає змогу висвітлити кожен куточок холодильника, тому пошук потрібних продуктів не займе багато часу.
Антибактеріальні ущільнювачі
Дверні ущільнювачі виготовлені з матеріалів, у складі яких є активний протигрибковий засіб, що перешкоджає утворенню цвілі та руйнуванню ущільнювача.
Зміна напрямку відкривання дверей
Часто доводиться серйозно подумати над тим, у якому місці на кухні поставити холодильник. Все дуже просто! Всі холодильники та морозильники VESTFROST обладнані технологією зміни напрямку відкривання дверей, що полегшує вибір місця розташування Вашого холодильника або морозильника VESTFROST на кухні.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 36 місяців на компресор |
| Габарити (ВхШхГ) | 82,1х48х50 см |
| Вага | 26 кг |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 91 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 88 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 8 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Річні витрати електроенергії | 113 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-T (від +16 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 2 шт. |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 1.0000 шт |
| Потужність заморожування | 2 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 11 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 87.8х51.9х58.7 см |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.