(0) |
Зберігає фрукти й овочі свіжими удвічі довше
Слайдер дає змогу встановлювати рівень вологості у відділенні hyperFresh plus залежно від продуктів, які є в ньому. Смак, вітаміни та поживні речовини найкраще зберігаються за оптимальної вологості.
Ці контейнери гарантують, що свіже м'ясо, нарізка або риба залишаються свіжими до двох разів довше. Щоб створити умови, які сприяють тривалому збереженню, температура приблизно на 2-4 °C нижча, ніж в інших зонах холодильника. Крім того, обидва контейнери можна витягнути, щоб звільнити місце для габаритних продуктів.
Технологія noFrost: не витрачайте дорогоцінний час на розморожування
Технологія noFrost передбачає видалення вологості з повітря всередині холодильника за допомогою спеціальної системи циркуляції. Таке технологічне рішення запобігає утворенню льоду на внутрішніх стінках камери та паморозі на продуктах — отже, продукти зберігаються в ідеальних умовах, а Ви економите свій час і зусилля.
Весь фокус на продуктах: Преміальне LED-освітлення зверху та збоку холодильної камери підсвічує кожен куточок вашого холодильника.
Безпечне зберігання пляшок: підвісна решітка для пляшок bottleRack.
Завдяки знімній підвісній металевій хромованій решітці для пляшок bottleRack Ви можете зручно й безпечно зберігати скляні пляшки та інші ємності в холодильній камері.
Поличка easyAccess для раціонального використання внутрішнього простору холодильної камери
Полиця easyAccess забезпечує зручний доступ до продуктів і їхній повний огляд. Для більшої зручності під час завантаження та виймання продуктів скляні полички можна витягнути до середини їхньої довжини завдяки спеціальним рейкам. Навіть повністю завантажені полиці easyAccess у холодильнику Siemens легко дістаються, але не нахиляються. Вони виготовлені з високоякісного, міцного скла, тому витримають великі навантаження.
Постійна температура: функція superCooling
Ви можете використовувати функцію швидкого охолодження superCooling для швидкого зниження температури в холодильній камері до +2 °C. Це запобігає нагріванню вже охолоджених продуктів і швидкому охолодженню тільки завантажених.
Система Мультиерфлоу: рівномірне охолодження продуктів у всій холодильній камері
Багатопотокова система охолодження Мультиейрфлоу забезпечує рівномірний розподіл повітря у всій холодильній камері, у такий спосіб гарантуючи підтримку оптимального рівня температури. Завдяки цьому продукти, які ви недавно поклали в холодильник, швидше охолоджуються, а тому довше залишаються свіжими.
Продукти гарантовано залишаються свіжими довше: технологія freshSense
Залежно від коливань зовнішньої температури та частоти відчиняння дверцят, у холодильній камері постійно змінюється температура. Інтелектуальні сенсори freshSense миттєво реагують на зміну температурних умов і автоматично регулюють оптимальну температуру всередині холодильної камери, щоб ваші продукти зберігалися свіжими ще довше.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 203 x 60 x 66 см |
| Вага | 77.69 кг |
| Вага в упаковці | 83.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Загальний об'єм холодильника | 366 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 279 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 87 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 273 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 5 шт. |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | Підвісна У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 16 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 209 х 75.6 х 65.7 см |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.