(1) |
Світлодіодні світильники у холодильнику додають нову концепцію освітлення, гарантуючи рівномірний огляд без відблисків. Світлодіодні лампи споживають менше електроенергії, ніж звичайні, й слугують упродовж усього терміну експлуатації приладу.
Висувна полиця для повного доступу до продуктів
Безрамні скляні полиці особливо прості у використанні завдяки плавному висувному механізму.
FreshSense: клімат-контроль Вашого холодильника
Постійна температура в камері холодильника — вирішальний чинник у досягненні тривалого терміну зберігання продуктів. Датчики FreshSense постійно контролюють і підтримують температуру в холодильному та морозильному відділеннях. У такий спосіб продукти перебуватимуть в ідеальному стані, коли Ви захочете їх приготувати.
Попереджувальний сигнал зі звуком або світлом, коли дверцята закриті або виникає інша помилка.
Захист заморожених продуктів від розморожування
Додавання нових продуктів до морозильної камери підвищує внутрішню температуру, що може призвести до розморожування й втрати аромату заморожених інгредієнтів. Функція SuperFreezing забезпечує швидке заморожування нових продуктів та запобігає розморожуванню вмісту всередині морозильної камери. Прилади з функцією автоматичного заморожування повертаються до нормальної роботи після досягнення потрібної температури, щоб не витрачати зайвої енергії. В результаті заморожені продукти зберігають смак.
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 203 х 70 х 67 см |
| Вага | 88.033 кг |
| Вага в упаковці | 94.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Серия | KGN |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Загальний об'єм холодильника | 435 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 330 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 105 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 303 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 3 шт. |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 15 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 20 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 208 х 78 х 77 см |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.