(0) |
Технологія 6TH SENSE
Заощаджуйте енергію, зберігайте свіжість.
Унікальна технологія 6th SENSE гарантує, що Ваші продукти матимуть привабливий вигляд і зберігатимуть свіжість і смак набагато довше, ніж у звичайних холодильниках.
Технологія FRESHCONTROL
Ще свіжіше, ще довше. Унікальна технологія 6TH SENSE Fresh Control динамічно підстроює рівень вологості, забезпечуючи збереження свіжості продуктів (до 4 разів).
Антибактеріальний фільтр
Гігієнічність без зайвих турбот і хвилювань. Цей фільтр розроблений компанією Microban — світовим лідером з антибактеріальних рішень. Він запобігає розмноженню бактерій і допомагає усунути неприємні запахи. Антибактеріальний фільтр доступний як у вбудованих, так і в соло-моделях.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 x 54 x 54.5 см |
| Вага | 50 кг |
| Вага в упаковці | 52 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Серия | ARG |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 316 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 314 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Немає |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Без морозильної камери |
| Річні витрати електроенергії | 115 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 6 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Полиця для пляшок | Підвісна У дверях |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 182 х 60 х 66 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177.4-178.2 х 56-57 х 55 см |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.