(0) |
Конвертований контейнер FreshZone
Готовий до будь-якої події
Зручний контейнер просто змінює призначення зі зберігання риби та м'яса на зберігання фруктів та овочів, щоб можна було без проблем розмістити всі свіжі продукти.
Технологія AdaptTech
Холодильник, який знає ваші звички
Розумна система підтримує постійну температуру в холодильнику незалежно від того, як часто ви відчиняєте дверцята. Вона безперервно стежить і аналізує, як і коли ви користуєтеся холодильником, а також керує температурою, щоб зберегти свіжість продуктів і знизити споживання електроенергії.
Контейнер CrispZone з контролем вологості HumidityControl
Свіжі, як із саду
Цей просторий ящик за допомогою низької температури й автоматичного контролю вологості продовжує свіжість харчових продуктів. Функція SmartHumidity постійно підтримує оптимальний рівень вологості в ящику за допомогою спеціальної мембрани, яка автоматично випускає надлишкову вологу, зберігаючи свіжість та зовнішній вигляд овочів і фруктів.
Легке очищення
Чистота без зусиль
Завдяки інноваційній конструкції та гладкому внутрішньому покриттю холодильники Gorenje GardenFresh надзвичайно легко чистити, щоб гарантувати корисність і безпеку продуктів.
Режим EcoMode
Зниження енерговитрат
На випадок вашої тривалої відсутності можна встановити енергоощадний режим роботи холодильника, позаяк дверцята будуть весь час зачинені.
Функція FastFreeze
Швидке заморожування
Функція FastFreeze швидко заморожує продукти за -24 °C, щоб зберегти всі корисні речовини. Приблизно за 2 дні функція автоматично вимикається, і температура заморожування повертається до початкового значення.
Іонізація IonAir з функцією MultiFlow 360°
Ідеальний мікроклімат на кожній полиці
Іонізатор IonAir створює усередині приладу негативно заряджені іони, які рівномірно розподіляються у всьому холодильному відділенні за допомогою нової системи вентиляції MultiFlow 360°. Повітря, збагачене аніонами, зберігає смак продуктів і видаляє неприємні запахи.
Керування SensoTech Switch
Просте керування холодильним і морозильним відділенням
Великий і чіткий дисплей дає змогу швидко керувати температурними параметрами. Утримуючи символ «°C» упродовж 2 секунд, ви можете легко перемикатися між відділеннями й окремо контролювати температуру в холодильнику або морозильній камері.
Полиця для пляшок
Правильне місце для пляшок і банок
На зручній полиці пляшки й банки з напоями завжди розміщені під рукою й не займають місце, яке можна використовувати для зберігання інших продуктів.
Світлодіодне освітлення
Грамотне розташування й ефективність
Світлодіодна підсвітка в холодильниках забезпечує чудову освітленість внутрішнього простору. Світлодіоди слугують у тридцять разів довше від звичайних лампочок і витрачають удесятеро менше енергії.
Встановлення в нішу SlotIn
Без обмеження відчиняння дверцят
Можливість відчиняти дверцята під прямим кутом означає, що всі полиці та контейнери можна повністю висувати. Це рішення дає змогу встановлювати холодильники біля стіни, поряд із кухонними меблями або іншими приладами.
Можливості Slot-in і KitchenFit
Стильний і вишуканий вигляд
Завдяки новій вбудованій конструкції цей комбінований холодильник елегантно доповнить вашу кухню, все так само маючи величезний об'єм для зберігання.
Дуже тихо
Низький рівень шуму
Цей холодильник працює з рівнем шуму всього 38 дБ. Це так само тихо, як шепіт. Такої безшумної роботи вдалося домогтися завдяки застосуванню високоякісної ізоляції та інноваційних рішень системи охолодження.
| Комплектация | Двокамерний холодильник Лоток для яєць |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 200 x 60 x 59,2 см |
| Вага | 63 кг |
| Вага в упаковці | 65 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Загальний об'єм холодильника | 353 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 235 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 96 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 248 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600а |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 3 шт. |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | Підвісна У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 12 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 17 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 206 x 64 x 70 см |
| Країна виробник | Сербія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.