(0) |
Компактний однокамерний холодильник ARDESTO DFM-50W білого кольору готельного формату для невеликих приміщень. Клас енергоощадження — А+. Керування холодильником — механічне. Також передбачена можливість перенавішування дверцят.
Висота холодильника — лише 49 см, а вага становить 13.7 кг, тому Ardesto DFM-50W ідеально впишеться в невеликому приміщенні, наприклад, у номері готелю, кафе або літній кухні. Простору всередині вистачить для найнеобхідніших продуктів і напоїв.
| Комплектация | Холодильник Інструкція Гарантійний талон Мікрофіша Енергетична етикетка |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 49.2 х 47.2 х 45 см |
| Вага | 14.8 кг |
| Вага в упаковці | 16.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 45 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 43 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Без морозильної камери |
| Річні витрати електроенергії | 106 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C) ST (від +18 до + 38 С) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Металеві решітки/1 шт. |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 50.3 х 49 х 46 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.