(0) |
LED Illumination®
Чудовий огляд усередині холодильника
Буває складно побачити всі продукти в холодильнику, особливо в кутах і біля задньої стінки. Підсвітка LED Illumination® складається з декількох світлодіодних ламп, розташованих угорі холодильника та збоку на рівні кожної полиці, забезпечуючи чудовий огляд усієї камери. Крім того, вона споживає менше електроенергії, ніж звичайна підсвітка.
Перевішувані двері
Регулювання напрямку відчинення дверей відповідно до планування кухні
Іноді планування кухні передбачає, щоб двері холодильника відчинялися в одну сторону, а не в іншу. Петлі перевішуваних дверей можна розташувати як із лівого, так і з правого боку холодильника, даючи змогу вибрати, у який бік відчиняти його двері. Крім того, ви можете збільшити холодильну систему, встановивши два прилади поруч один з одним і навісивши двері одного з них з іншого боку.
Безпечне скло
Полиці з високоміцного скла
Не хвилюйтеся, ставлячи велику важку каструлю в холодильник із полицями з безпечного скла. Їх вироблено із загартованого високоміцного скла, витримують навантаження до 25 кг. Ці полиці більш стійкі проти появи тріщин і подряпин, ніж полиці з необробленого скла, тому ви можете без побоювань ставити на них важкий посуд.
SmoothFit™
Відкриття дверей на 90° для зручного доступу
Планування деяких кухонь змушує встановлювати прилади в незручних місцях. Завдяки дверям SmoothFit™, які не виходять за межі бічної панелі під час відкриття на 90 градусів, холодильник можна легко поставити в кутку кімнати або поруч зі стіною без шкоди зручності експлуатації. Контейнери для овочів висуваються також безперешкодно!
| Комплектация | Холодильник Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.2 х 59.5 х 67 см |
| Вага | 72.5 кг |
| Вага в упаковці | 74.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Серия | RCSA |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 348 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 223 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 120 л |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 235 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 4 шт. |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 6 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 33 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 189.2 х 64 х 76.5 см |
| Країна виробник | Румунія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.