(0) |
6th Sense Control
Продовження свіжості
Технологія 6th Sense Control забезпечує постійний контроль температури в режимі реального часу, негайно реагуючи на коливання температури, швидко відновлення її підтримки свіжості товарів. Крім того, ця технологія мінімізує коливання температури в морозильній камері, знижує "морозні опіки" та захищає продукти від втрати форми, кольору та якості.
Total No Frost
Економте електроенергію та час без розморожування
Спеціальні сенсори всередині холодильної камери відстежують, мінімізують коливання та підтримують температуру на оптимальному для якісного зберігання рівні. Система Total NoFrost автоматично висушує повітря в морозильній камері, виключаючи необхідність розморожування, крім того продукти не прилипають до стінок, бирки залишаються читабельними, а камера - чистою.
| Комплектация | Холодильник Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 x 54 x 54.5 см |
| Вага | 55 кг |
| Вага в упаковці | 57 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 250 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 182 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Корисний об'єм морозильної камери | 68 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 280 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло, 4 шт |
| Дверні кошики | 5 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 12 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 184 x 58 x 60.8 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.