(0) |
Група компаній Midea Electric Appliances Co. є консорціумом підприємств, що динамічно розвиваються, із виробництва та продажу побутової техніки (насамперед кліматичної техніки), комплектуючих до неї (компресорів, вентиляторів, двигунів), останні 22 роки.
Компанія Midea була заснована 1968 року на базі майстерні пластикових корків, яка надалі перетворилася на завод з виготовлення вентиляторів, а з початку економічного прориву КНР на початку 90-х років XX століття змогла увійти на ринок виробництва кондиціонерів та досягти позиції лідера з впровадження нових інноваційних технологій як власної розробки, так і в кооперації з найбільшими світовими виробниками.
Основним у бізнесі компанії є виробництво побутових, комерційних і промислових систем кондиціонування (за підсумками 2005-2006 років — лідер у Китаї), але й не тільки це, — так, з 2003 року організоване виробництво мікрохвильових печей (№2 в Китаї), холодильників, пральних машин, вентиляторів (№1 в Китаї), іншої побутової техніки.
| Комплектация | Двокамерний холодильник Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84 х 47 х 44 см |
| Вага | 20.4 кг |
| Вага в упаковці | 24 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 117 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 93 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 10 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Річні витрати електроенергії | 108 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 2 шт. |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 1 шт |
| Потужність заморожування | 3 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 18 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 90 х 50 х 50 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.