(0) |
Колекція холодильників торгової марки Prime Technics створена для користувачів, які віддають перевагу надійній та зручній кухонній техніці. Ця техніка втілює в собі функціональність і безпеку, завдяки сучасному дизайну підходить для кухні будь-якого стилю.
Кожен холодильник виготовлений із високотехнологічних матеріалів і проходить ретельне тестування. Продукція Prime Technics відповідає всім світовим стандартам якості та вимогам безпеки.
| Комплектация | Лоток для яєць |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 142.6 x 54.5 x 55.5 см |
| Вага | 38 кг |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 206 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 168 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 37 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Річні витрати електроенергії | 215 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 2 шт. |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Потужність заморожування | 2 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 14 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 146.4 x 57.5 x 60.5 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.