(0) |
Колекція холодильників торгової марки Prime Technics створена для користувачів, які віддають перевагу надійній та зручній кухонній техніці. Ця техніка втілює в собі функційність і безпеку, завдяки сучасному дизайну підходить для кухні будь-якого стилю.
Кожен холодильник виготовлений із високотехнологічних матеріалів і проходить ретельне тестування. Продукція Prime Technics відповідає всім світовим стандартам якості та вимогам безпеки.
Холодильник RTS 1601 M від бренда Prime Technics з механічним керуванням і крапельною системою розморожування. Корисний об'єм холодильної камери становить 199 л, морозильної — 53 л.
Низький рівень шуму
Шумоізоляційні мідні трубки, оптимізована система охолодження й високоефективні та малошумні компресори — це все ознаки тихої побутової техніки, яку Prime Technics пропонує для затишку вашого будинку.
Перенавішувані двері
У разі потреби напрямок відчинення дверцят можна змінити на лівий або правий.
| Комплектация | Підставка для яєць |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 163х55х58 см |
| Вага | 50 кг |
| Вага в упаковці | 54 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 257 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 199 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 53 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Річні витрати електроенергії | 223 кВт*рік |
| Кліматичний клас | ST (від +18 до + 38 С) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/3 шт. |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Потужність заморожування | 2.5 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 20 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 167х59х63 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.