(0) |
Grunhelm — це молода компанія, виробничі потужності якої розміщені в Китаї. Попри невеликий термін існування компанії, бренд Grunhelm вже встиг завоювати довіру серед багатьох покупців. Потрібність багатьох товарів говорить про високу якість і функціональність. Компанія виробляє продукцію в декількох основних напрямках, цільове призначення яких — це різна побутова техніка та комплектувальні до неї матеріали.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.8 х 60 х 60.5 см |
| Вага | 58 кг |
| Вага в упаковці | 64 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 205 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 68 л |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 292 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 3 шт. |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 20 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 194.9 х 65 x 63.5 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.