(0) |
BluPerformance
Більше місця для зберігання харчових продуктів, економність і ефективність у роботі, тиша, комфорт під час експлуатації та чудовий дизайн: У сфері охолодження й заморожування прилади Liebherr серії BluPerformance встановлюють нові акценти та стандарти.
BioFresh
Секція BioFresh забезпечує оптимальні умови для збереження свіжості продуктів впродовж тривалого часу. За температури трохи вищої ніж 0 °C та ідеальної вологості повітря овочі та фрукти, м'ясо та риба зберігають усі корисні речовини.
NoFrost
Система NoFrost забезпечує заморожування продуктів за допомогою циркуляції охолодженого повітря і відведення вологи. Завдяки цьому, у морозильній камері не утворюється лід і іній.
DuoCooling
Завдяки двом роздільним холодильним контурам, за допомогою системи DuoCooling можна точно встановлювати температуру для морозильного та холодильного відділень незалежно один від одного. Водночас між ними не відбувається повітрообміну. Отже, запобігає передаванню запахів і завітрюванню продуктів.
Покриття SmartSteel
На покритті SmartSteel набагато менш помітні відбитки пальців, і його дуже легко очистити.
Сенсорний дисплей 2.4''
Сенсорний дисплей 2.4" з високою роздільною здатністю й контрастом, встановлений за дверцятами, дає змогу здійснювати інтуїтивно зрозуміле настроювання температури.
| Комплектация | Лоток для яєць Вбудована полиця для пляшок Складана полиця Лоток для льоду з кришкою |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 201 х 70 х 66.5 см |
| Вага | 90.9 кг |
| Вага в упаковці | 97.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Загальний об'єм холодильника | 434 л |
| Клас енергоспоживання | А+++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 275 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 106 л |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 195 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R 600a |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 4 шт. |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 16 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 24 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 208.7 х 71.5 х 75.1 см |
| Лінія дизайну (серія) | HardLine |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.