(0) |
Колекція холодильників торгової марки Prime Technics створена для користувачів, які віддають перевагу надійній та зручній кухонній техніці. Ця техніка втілює в собі функціональність і безпеку, завдяки сучасному дизайну підходить для кухні будь-якого стилю.
Кожен холодильник виготовлений із високотехнологічних матеріалів і проходить ретельне тестування. Продукція Prime Technics відповідає всім світовим стандартам якості та вимогам безпеки.
Двокамерний холодильник RFS 1801 MX від бренда Prime Technics з нижньою морозильною камерою, механічним керуванням і крапельною системою розморожування. Корисний об'єм холодильної камери становить 223 л, також передбачена нульова камера. Морозильна камера на три відділення з корисним об'ємом 89 л.
Технологія Defrost здатна самостійно регулювати температурні показники. Унаслідок безперервної роботи такої
системи камера холодильника не покривається льодом, оскільки весь конденсат накопичується на внутрішній стінці камери та стікає в спеціальні ємності.
Низький рівень шуму
Шумоізоляційні мідні трубки, оптимізована система охолодження і високоефективні та малошумні компресори — це все ознаки тихої побутової техніки, яку Prime Technics пропонує для затишку вашого будинку.
Перенавішувані двері
У разі потреби напрямок відчинення дверцят можна змінити на лівий або правий.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 185х60х60 см |
| Вага | 62 кг |
| Вага в упаковці | 67 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 324 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 223 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 89 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 273 кВт*рік |
| Кліматичний клас | ST (від +18 до + 38 С) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/3 шт. |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 4 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 15 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 193х68х68 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.