(0) |
Технологія No Frost
Функція Samsung True No Frost запобігає утворенню льоду та паморозі на стінках холодильника. Тепер ви можете зберігати свої продукти за найоптимальнішої температури. Варто також зазначити, що технологія True No Frost економить електроенергію і збільшує робочий ресурс системи охолодження.
| Комплектация | Холодильник Контейнер для яиц Винная полка |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.5 x 51.2 x 55 см |
| Вага | 63 кг |
| Вага в упаковці | 66 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Дисплей | LED-індикація |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Загальний об'єм холодильника | 289 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 289 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне відділення |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Без морозильної камери |
| Річні витрати електроенергії | 142 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-T (від +16 до +43 C) |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Закаленное стекло, 3 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 3 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 186.1 x 58 x 62.9 см |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177.8 х 53 х 56 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.