(0) |
MPM - це польська торгова марка побутової техніки з більш ніж 20-річними традиціями.
Холодильник з нижньою морозильною камерою оснащений 3 полицями, висувним контейнером, розділеними полицями у дверцятах холодильника та контейнером для яєць. Кількість відділень у морозильній камері: 3
| Комплектация | Холодильник Инструкция |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 142 x 50 x 56 см |
| Вага | 39 кг |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 182 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Кліматичний клас | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло, 3 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 2.6 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 7 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 148 х 52 х 59 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.