NOFROST PLUS
No more tedious defrosting
Одна з найкращих систем охолодження на ринку, яку встановлено в морозильному відсіку, запобігає накопиченню льоду та інею. Це допомагає знизити споживання електроенергії, одночасно підтримуючи в холодильному відсіку ідеальний мікроклімат для зберігання продуктів свіжими. Завдяки циркуляції іонізованого повітря продукти не висихають і зберігають усі вітаміни та мінерали.
Надійний, безшумний і довговічний
Інверторні компресори працюють безшумно, мають довший термін служби та економніші в порівнянні зі звичайними компресорами. Кожного разу, коли через відкривання дверцят температура всередині холодильника зростає, інверторний компресор забезпечує швидке й ефективне охолодження, що запобігає псуванню продуктів.
Грамотно розташоване та ефективне
Стрічкове LED освітлення у холодильниках ION generation від Gorenje має дві великі переваги - естетичну і функціональну. Окрім забезпечення відмінної оглядовості вмісту холодильника, воно вирізняється також і високою енергоефективністю. Воно служить до 3 разів довше, ніж звичайна лампочка розжарювання, і споживає у 10 разів менше енергії.
Заощаджує, поки Ви у від’їзді
Якщо Ви їдете з дому на деякий час чи відпочиваєте у відпустці, режим EcoMode піклується про економію електроенергії. Коли дверцята холодильника відкриваються рідше, програма EcoMode підтримує оптимальну температуру, заощаджуючи електроенергію.
Швидке заморожування
Заморожує продукти при температурі -24 °C, зберігаючи більшість мінералів. Приблизно через 2 дні, функцію буде автоматично вимкнено і температура у морозильному відділенні повернеться до попередньо встановленого значення.
Ідеальний мікроклімат на кожній полиці
Система вентиляції MultiFlow 360° рівномірно розподіляє повітря в холодильній камері, підтримуючи його оптимальну циркуляцію та найкращі умови зберігання продуктів.
| Комплектация | Холодильник Інструкція Гарантійний талон Лоток для льоду Лоток для яєць |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 200 х 70.4 х 69.4 см |
| Вага | 88 кг |
| Вага в упаковці | 97 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Загальний об'єм холодильника | 456 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 347 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 109 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost Plus |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost Plus |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 292 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600A |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло, 3 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 10 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 12 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 208 х 76.4 х 74.7 см |
| Лінія дизайну (серія) | Advanced |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.