(0) |
ТЕХНОЛОГІЯ NOFROST PLUS
Забудьте про виснажливе розморожування
Одна з найкращих систем охолодження на ринку, встановлена в морозильному відділенні, запобігає утворенню інею та льоду в морозильному відділенні та знижує рівень споживання енергії. В результаті вам не потрібно розморожувати морозильне відділення, і його простір можна використовувати ефективніше. Пакування продуктів не примерзають один до одного, зберігаючи порядок у морозильнику.
Холодильник, який знає ваші звички
Розумна система підтримує постійну температуру в холодильнику незалежно від того, як часто ви відкриваєте дверцята. Вона безперервно стежить та аналізує, як і коли ви користуєтеся холодильником, а також керує температурою, щоб зберегти свіжість продуктів та знизити споживання електроенергії.
Ідеальний мікроклімат на кожній полиці
Іонізатор IonAir створює всередині приладу негативно заряджені іони, які рівномірно розподіляються по всьому холодильному відділенню за допомогою нової системи вентиляції MultiFlow 360 градусів. Повітря, збагачене аніонами, зберігає смак продуктів і видаляє неприємні запахи.
Велика скринька для овочів та фруктів
Об'ємний контейнер допомагає зберегти поживні речовини та свіжість овочів та фруктів, а знижена температура збільшує термін їх зберігання.
Швидке заморожування
Функція FastFreeze швидко заморожує продукти за -24 градусів, щоб зберегти всі корисні речовини. Приблизно через 2 дні функція автоматично вимикається, температура морозильного відділення повертається до вихідного значення.
Відчинення дверцят без обмежень
Можливість відчиняти дверцята під прямим кутом означає, що всі полиці та контейнери можна повністю висувати. Це рішення дозволяє встановлювати холодильники біля стіни, поруч із кухонними меблями або іншими приладами.
Чистота без зусиль
Завдяки інноваційній конструкції та гладкому внутрішньому покриттю холодильники Gorenje GardenFresh надзвичайно легко чистити, щоб гарантувати корисність та безпеку продуктів.
Стильний та вишуканий вигляд Завдяки новій конструкції, що вбудовується, цей комбінований холодильник елегантно доповнить вашу кухню, все так само маючи величезний об'єм для зберігання.
Низький рівень шуму
Цей холодильник працює з рівнем шуму всього 38 дБ. Це так само тихо, як шепіт. Такої безшумної роботи вдалося досягти за рахунок застосування високоякісної ізоляції та інноваційних рішень системи охолодження.
Грамотне розташування та ефективність
Світлодіодне підсвічування в холодильниках забезпечує чудову освітленість внутрішнього простору. Світлодіоди служать у тридцять разів довше за звичайні лампочки та витрачають у десять разів менше енергії.
Зниження енерговитрат
На випадок вашої тривалої відсутності можна встановити енергоощадний режим роботи холодильника, оскільки дверцята будуть постійно закриті.
| Комплектация | Двухкамерный холодильник Инструкция Гарантийный талон Лоток для льда Лоток для яиц |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 200 х 60 х 59.2 см |
| Вага | 62 кг |
| Вага в упаковці | 64 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | LED-індикація |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Загальний об'єм холодильника | 331 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 235 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 96 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 248 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600а |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло, 5 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 12 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 17 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 206 х 64 х 70 см |
| Лінія дизайну (серія) | Essential |
| Країна-виробник товару | Сербія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.