(0) |
MPM- це польська торгова марка побутової техніки з більш ніж 20-річними традиціями.
Холодильник оснащений системою Full No Frost (автоматичне розморожування як у холодильнику, так і в морозильної камери), інтелектуальними автоматичними програмами, сенсорною панеллю для зручного керування та практичним світлодіодним освітленням. Стильний дизайн та шляхетні лінії гармонують з найкращими технічними рішеннями, включаючи використання інноваційного інверторного компресора.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 185 x 60 x 69 см |
| Вага | 65.4 кг |
| Вага в упаковці | 70.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Є |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 357 л |
| Клас енергоспоживання | E |
| Корисний об'єм холодильної камери | 219 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 104 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 249 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C) SN (від +10 до +32 C) ST (від +18 до + 38 С) T (від +18 до +43С) |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | 3 шт |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 6.4 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10.5 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 193 x 64 x 72 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.