(0) |
| Бренд | Liebherr |
| Комплектация | Холодильник Лоток для яиц Инструкция |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 х55.9 х 54.6 см |
| Вага | 57 кг |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Дисплей | Є |
| Загальний об'єм холодильника | 320 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 307 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | Немає |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Без морозильної камери |
| Річні витрати електроенергії | 105 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R 600a |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Стекло, 7 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 182.9 х 57.2 х 62.2 см |
| Лінія дизайну (серія) | Pure |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177.2-178.8 х 56-57 х 55 см |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.