XTRASPACE
Практичність і багато простору
Продуманий дизайн внутрішнього простору дає можливість зберігати більшу кількість продуктів і рідше ходити за покупками. Їжу можна зручно розмістити на скляних полицях, у великих шухлядах або контейнерах із внутрішнього боку дверцят, завдяки чому ви завжди бачитимете всі продукти й зменшите кількість харчових відходів.
Час для великої вечірки!
У холодильнику, обладнаному технологією ConvertActive, достатньо лише натиснути кнопку, щоб перетворити морозильну камеру на холодильну або на велику шухляду ZeroZone і отримати більше місця для зберігання закусок або напоїв.
Удосконалене керування за допомогою LED-дисплея
Великий і чіткий світлодіодний дисплей забезпечує миттєве керування налаштуваннями температури. Функції, як-от FastFreeze і режим «Відпустка», можна ввімкнути одним дотиком. А в разі раптового підвищення температури вбудований сигнал одразу попередить вас.
Досить стомливого розморожування
Одна з найкращих систем охолоджування на ринку, встановлена в морозильній камері, запобігає накопиченню льоду та інею. Завдяки цьому не потрібно розморожувати морозильну камеру, а її простір використовується ефективніше. Пакунки й окремі заморожені продукти не злипаються, що дає змогу підтримувати чистоту та порядок у морозильній камері.
Ідеальний мікроклімат на кожній поличці
Система вентиляції MultiFlow 360° рівномірно розподіляє повітря в холодильній камері, підтримуючи його оптимальну циркуляцію та найкращі умови зберігання продуктів.
Надійний, тихий і довговічний
Інверторні компресори працюють тихіше й довше за звичайні та споживають менше енергії. Вони краще та швидше адаптуються до змін температури всередині холодильника, наприклад якщо дверцята відчинені, завдяки чому виникають менші коливання температури та створюються кращі умови зберігання їжі.
Режим економії електроенергії
Режим «Відпустка» регулює температуру в морозильних і холодильних камерах, зменшуючи споживання електроенергії до мінімуму, якщо холодильник не використовується протягом тривалого періоду. Наприклад, під час вашої відпустки.
Свіжі продукти, наче щойно з городу
Простора шухляда CrispZone зберігає свіжість і поживні якості фруктів і овочів.
Чудова комплектація та ефективність
Світлодіодне освітлення забезпечує чудове високоефективне підсвічування холодильника, а також має набагато довший термін служби й споживає значно менше електроенергії, ніж звичайні лампи.
Швидке заморожування
Необхідно заморозити велику кількість продуктів? Функція FastFreeze заморожує при температурі –24 °C, щоб зберегти свіжість ваших продуктів і мінерали, які містяться в них. Через приблизно 26 годин ця функція автоматично вимикається, а температура в морозильній камері повертається до початкового значення.
| Комплектация | Холодильник Інструкція Гарантійний талон Контейнер для кубіків льоду Лоток для яєць |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 178.6 х 91 х 64.3 см |
| Вага | 85 кг |
| Вага в упаковці | 95 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Дисплей | Є |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Загальний об'єм холодильника | 547 л |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 356 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Холодильне + морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Корисний об'єм морозильної камери | 191 л |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost Plus |
| Тип компресора | Інверторний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost Plus |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Збоку |
| Річні витрати електроенергії | 336 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Закаленное стело, 5 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 7 шт |
| Потужність заморожування | 14 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 8 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 186.5 х 98.5 х 76.5 см |
| Лінія дизайну (серія) | Advanced |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.