ELEYUS RFB 2177 SM – повновбудований холодильник з нижньою морозильною камерою No Frost. Система Cold Air Flow швидко і рівномірно розподіляє холодне повітря, щоб зберігати продукти свіжими в кожному куточку. Холодильник підтримує температуру протягом 12 год, якщо зникла напруга чи прилад від’єднали від мережі.
Технологія охолодження Frost Free
Створюйте особливий мікроклімат з сучасною технологією Frost Free. Холодильне відділення з статичною системою охолодження зберігає продукти з достатнім рівнем вологості. А система No Frost в морозильній камері запобігає утворенню інею та льоду, що дозволяє відмовитися від регулярного розморожування.
Система Cold Air Flow
Не задумуйтесь, де ставити продукти, щойно ви прийшли з магазину. Технологія Cold Air Flow забезпечує циркуляцію повітря і швидке охолодження, щоб зберігати продукти свіжими в кожному куточку холодильної камери – від нижніх до найвищих полиць.
Швидке заморожування Super Freeze
Вмикайте функцію швидкого заморожування і зберігайте більше вітамінів та корисних властивостей продуктів. Super Freeze – зручний спосіб заготовки свіжих овочів та фруктів, щоб смакувати ними взимку.
Технологія Freezer Shield
Технологія дозволяє встановити холодильник в прохолодному місці. Він справно працює, навіть якщо навколишня температура опускається до -15 °C.
Ковзне кріплення фасаду
Слайдерні направляючі з’єднують декоративний фасад і дверцята холодильника, щоб вони легко ковзали при кожному відкриванні. Петлі дверцят холодильника залишаються без зайвого навантаження для надійної і довговічної роботи.
Перевішування дверцят
Жодних обмежень при плануванні кухні вашої мрії. Швидко і легко змінюйте напрямок відкривання дверцят завдяки системі перевішування. Відчиняйте холодильник справа або зліва, щоб користуватися ним максимально зручно.
Просте і надійне управління
Вибирайте необхідний ступінь охолодження за допомогою регульованого термостата і одночасно встановлюйте температуру в холодильній та морозильній камері.
LED-освітлення
Економна LED-лампа не нагрівається під час роботи й освітлює кожен куточок. З легкістю знаходьте продукти навіть у глибині холодильної камери.
Контейнер для овочів та фруктів з Humidity Control
Окреме відділення з низькою температурою і функцією Humidity Control дозволяє регулювати рівень вологості. Створюйте найкращі умови, щоб ваші овочі та фрукти довше залишалися свіжими і соковитими.
Висувний лоток для заморожування SlidingTray
Що ви найчастіше шукаєте в морозильній камері – морозиво, масло чи коробки з піцою? Висувний лоток SlidingTray створений, щоб швидко заморозити улюблені продукти і завжди тримати їх під рукою.
Регульовані полиці з гартованого скла
Міцні полиці з гартованого скла не бояться подряпин, легко очищуються і витримують навіть важкі каструлі з домашнім борщем. Достатньо вийняти полиці та відрегулювати їх висоту в холодильній камері, щоб мати достатньо місця для повсякденних страв чи запасу продуктів до свят.
Глибока полиця для пляшок
Зручне місце для зберігання високих пляшок на дверцятах холодильника. Використовуйте простір максимально ефективно!
Ваш холодильник – ваші смаки та правила
Форма для льоду, лоток для яєць, прозорі контейнери та полиці, які легко пропускають світло і допомагають бачити весь вміст холодильника. Використовуйте всі можливості для організації внутрішнього простору під свої звички і вподобання їжі.
Автономне збереження холоду
Якщо зникла напруга чи прилад від’єднали від мережі, холодильник підтримує встановлену температуру протягом 12 годин.
Тиха робота
Холодильник працює без зайвого шуму, гучність його роботи не більша 41 дБ.
Клас енергоефективності А+
Розумне споживання енергії у вашому домі, адже холодильник споживає лише 0.786 кВт·год/добу.
| Комплектация | Холодильник Кабель живлення з вилкою Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 х 54 х 54.5 см |
| Вага | 49.5 кг |
| Вага в упаковці | 53 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Дисплей | Без дисплею |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Загальний об'єм холодильника | 256 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Корисний об'єм холодильної камери | 181 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Морозильне відділення |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Корисний об'єм морозильної камери | 63 л |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 287 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-T (від +16 до +43 C) |
| Холодоагент | R-600a |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Ударопрочное стекло, 4 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 3 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 12 год |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 183.4 х 58.4 х 57.7 см |
| Льодогенератор | Без льодогенератора |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177-179 х 57 х 56 см |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.