(2) |
Техніку для дому та кухні ТМ PRIME Technics збирають на найкращих заводах Китаю, Туреччини та України, які мають багаторічний досвід виробництва побутової електроніки, спрямовані на розвиток модернізації, використання сучасних технологій виробництва та здатні швидко реагувати на зміну переваг споживачів.
Вся продукція ретельно інспектується та проходить перевірку якості на кожному етапі виробництва. Згодом незалежною інспекцією здійснюється повний контроль якості всієї партії товарів.
| Комплектация | Морозильна скриня Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 81.6 x 55 см |
| Вага | 26.9 кг |
| Вага в упаковці | 29.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88.8 x 85.3 x 57.8 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 9 кг/24 год |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 198 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 250 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 21 год |
| Функції та особливості | Закривається на ключ Захист від перепадів напруги Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Загальний об'єм, л | 140 - 199 |
| Ширина, см | 81.6 |
| Глибина, см | 55 |
| Рівень шуму, дБ | 41 |
| Блок керування | Зовні |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.