(0) |
ELEYUS MFD085M WH200 – морозильна скриня об’ємом 200 літрів. Оснащена статичною системою охолодження, швидко розморожується і легко очищується завдяки дренажній системі.
Головна перевага – місткість
Морозильна скриня займає невелику горизонтальну площу вдома або на дачі, але дозволяє зробити до 200 л запасів продуктів. Регульовані ніжки забезпечують надійне встановлення, а коліщатка призначені для зручного пересування під час переїзду чи оновлення кухні.
Знімний кошик
У металевому кошику зручно зберігати невеликі упаковки, щоб не марнувати час на пошуки потрібних продуктів. Його можна переміщувати або повністю зняти, щоб максимально використовувати внутрішній об’єм скрині – зберігати готові страви, заготовлювати ягоди і зелень, заморожувати великі шматки м’яса, птиці та риби.
Один прилад – два режими роботи
Достатньо повернути ручку термостата, щоб перемкнути прилад від заморожування до охолодження. Зберігайте природну свіжість продуктів при температурі від 1°С до 10°С, або забезпечуйте їх тривалий термін зберігання в діапазоні від -12°С до -24°С.
Просте і надійне управління
Вибирайте температуру заморожування простим поворотом регульованого термостата. Індикатори вмикається, коли прилад підключається до живлення.
Автономне збереження холоду
Якщо зникла напруга чи прилад від’єднали від мережі, морозильна скриня підтримує встановлену температуру протягом 21 години.
Тиха робота
Морозильна камера працює без зайвого шуму, гучність його роботи не більша 41 дБ.
Пристосована до будь-яких умов
Об’єднаний кліматичний клас SN/N/ST/T означає, що морозильна скриня може працювати при навколишній температурі від +10 °C до +43 °C.
Клас енергоефективності А+
Розумне споживання енергії у вашому домі, адже морозильна камера споживає лише 0,685 кВт·год/добу.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в Україні.
| Комплектация | Морозильна скриня Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 81,6 х 55 см |
| Вага | 26,9 кг |
| Вага в упаковці | 29,9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88,8 x 85,3 x 57,8 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C) SN (від +10 до +32 C) ST (від +18 до + 38 С) T (від +18 до +43С) |
| Холодоагент | R600A |
| Потужність заморожування | 9 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Металевий кошик для заморожування Індикатор живлення Регульовані ніжки + коліщатка Регулювання температури (в режимі заморожування: від -12 °С до -24 °С) Робота в режимі охолодження і заморожування Дренажний отвір для зручного розморожування Регульований термостат |
| Загальний об'єм | 200 л |
| Корисний об'єм | 200 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 250 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 21 год |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Ширина, см | 81.6 |
| Глибина, см | 55 |
| Рівень шуму, дБ | 41 |
| Блок керування | Зовні |
| Потужність під'єднання, Вт | 220 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.