(0) |
ELEYUS MFD085M WH250 – морозильна скриня об’ємом 250 літрів. Оснащена статичною системою охолодження, швидко розморожується і легко очищується завдяки дренажній системі.
Головна перевага – місткість
Морозильна скриня займає невелику горизонтальну площу вдома або на дачі, але вміщує до 250 л продуктів для великої родини. Регульовані ніжки забезпечують надійне встановлення, а коліщатка призначені для зручного пересування під час переїзду чи оновлення кухні.
Знімні кошики
У металевих кошиках зручно зберігати невеликі упаковки, щоб не марнувати час на пошуки потрібних продуктів. Їх можна переміщувати або повністю зняти, щоб максимально використовувати внутрішній об’єм – зберігати готові страви, заготовлювати ягоди і зелень, заморожувати великі шматки м’яса, птиці та риби.
Просте і надійне управління
Вибирайте необхідний ступінь заморожування за допомогою регульованого термостата і встановлюйте температуру від -14 °С до -24 °С. Індикатори вмикаються, коли прилад підключається до живлення, коли починається охолодження чи попереджує, коли всередині надто висока температура.
Автономне збереження холоду
Якщо зникла напруга чи прилад від’єднали від мережі, морозильна скриня підтримує встановлену температуру протягом 28 годин.
Тиха робота
Морозильна скриня працює без зайвого шуму, гучність роботи не більша 41 дБ.
Пристосована до будь-яких умов
Об’єднаний кліматичний клас SN/N/ST/T означає, що морозильна скриня може працювати при навколишній температурі від +10 °C до +43 °C.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в Україні.
| Комплектация | Морозильна скриня Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 98,5 х 60 см |
| Вага | 34,4 кг |
| Вага в упаковці | 38,6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88,5 x 102,5 x 62,5 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C) SN (від +10 до +32 C) ST (від +18 до + 38 С) T (від +18 до +43С) |
| Холодоагент | R600A |
| Потужність заморожування | 11,5 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | 2 металеві кошики для заморожування Індикатори живлення, роботи системи охолодження Попереджувальний Регульовані ніжки + коліщатка Регулювання температури (в режимі заморожування: від -14 °С до -24 °С) Дренажний отвір для зручного розморожування Регульований термостат Діапазон регулювання термостату: 1-6 Шкребок для льоду |
| Загальний об'єм | 250 л |
| Корисний об'єм | 250 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 246 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 28 год |
| Кількість ящиків/кошиків | 2 |
| Ширина, см | 98.5 |
| Глибина, см | 60 |
| Рівень шуму, дБ | 41 |
| Блок керування | Зовні |
| Потужність під'єднання, Вт | 220 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.